Review Detail

Build a FREE website - site building course from WordPress
Website Building Courses Using Open Source

אין דברים כאלה! אין אתרים כאלה! אין בעלי אתרים כאלה היום. אמיתי!!!

בס'ד
חתמתי על הסכם עם בונה אתר בורדפרס בסכום של 6500 ש'ח. יומיים לאחר מכן משמיים ראיתי את האתר של אורי
ואשתי התעקשה שאנסה לבנות אתר בעצמי משום שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו הוצאה כזאת. ניגשתי עם הרבה חששות, אבל הקורס והשיעורים מובילים אותך צעד אחר צעד, עקב בצד אגודל, ביד ביד בצורה ברורה ופשוטה, כך שאפילו בום ועם הארץ כמוני במחשבים ...הצליח. בקלות. אחרי כמה ימים מצאתי את עצמי מסיים את בניית האתר. אתמול בשעה 3 לפנות בוקר סיימתי את האתר. לא רק זה שהאתר חסך לי המון כסף, אבל איזה סיפוק, איזה תחושה של התרוממות הנפש, שאני בניתי אתר בעצמי, ולא סתם אתר מעפן, אלא אתר יפהפה, כרצוני, עם יכולת שליטה עצמאית (ולא כמו באתר הקודם שיצא שלא כמו שרציתי, ובשביל לשנות צריך לשלם מחדש, וכל דבר קטן אני צריך להטריד את המתכנת), אתר עם התכנה המתקדמת ביותר בעולם.
איזה תחושה! איזה תענוג! איזה כיף!. והכל ב ח י נ ם !!!. כל יום השתוקקתי כבר להגיע למחשב ולהמשיך את הקורס. לא רציתי שהוא ייגמר.
קיבלתי מאורי (בעל האתר) יחס אישי. ותאמינו לי שאין דברים כאלה היום. כבר מההתחלה מרגישים שמדובר באדם רציני, מקצועי, איכפתי (ובדיעבד גם מאוד מאוד נחמד).
אין מילים להודות על החוויה המדהימה. באמת!!!
הלוואי שאזכה להחזיר לאורי ולו חצי ממה שקיבלתי.
ומי שחושב שאני מושתל...צר לי לאכזב אותו. פשוט אין דברים כאלה היום.
ממליץ בחום, לא לפחד, אפילו לתת לנערים שלכם לנסות. ולהמליץ לחברים. למה לשלם אלפי שקלים כשיש בחינם בקלות ובפשטות?
זוהי חוויה מרוממת נפש. להצליח לבנות אתר אינטרנט בעצמך. מאוד מחזק את הערכה העצמית.
אורי תודה רבה גדולה.

Was this review helpful to you? 

Comments

Ordering 

To write a comment please register or

Category:
Keywords:
User Rating: